Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Akira, Disco Very, Swifty

PÁTEK 8/11/2019
START: 22:00

Zobrazit celý program klubu →

DJs: Akira Deadly, Disco very, Swifty
https://soundcloud.com/doug-grind/tracks
https://soundcloud.com/verydiscomusic
Music: house tropical electro funky disco deephouse

Akira je karlovarský rodák a patriot, který patří už mnoho let mezi elitní domácí drum’n’bass djs. Pokud jste někdy navštívili některou z legendárních akcí typu Let It Roll, pravděpodobně jste ho nemohli minout. Zahrál si po boku světových hvězd jako Andy C, Sigma, Netsky, Friction, Zinc, Goldie, Adam F, Dillinja, Sub Focus, Ed Rush nebo Pendulum. To je jeho hlavní tvář, ale už dávno ne jediná. Akira je totiž opravdový music lover a disponuje rozsáhlou kolekcí tracků různých stylů a hudebních lahůdek, které nasbíral za dobu své kariéry. A věřte, že tam má opravdové perly! Dle jeho vlastních slov se můžete těšit na set ve stylu “from house to global bass” což nezní vůbec špatně, co říkáte?
Jo a pokud máte rádi legraci a vaření, doporučujeme taky návštěvu jeho instagramu, kam často umísťuje své výtvory.
Akiru doplní také dvojice djs Disco Very a Swifty, které můžete znát ze stále populárnější pražské formace Disco Partysóns. Pánové jedou tropical electro funky disco deephouse, takže bude veselo!